Ми надаємо супутникові та погодні прикладні аналітичні дані в режимі реального часу клієнтам усіх ланок в галузі сільського господарства по всьому світу. 

Ми пропонуємо вам продукти, необхідні для прийняття обґрунтованих рішень і вживання негайних заходів.

GEOSYS є єдиним цифровим партнером в галузі сільського господарства, що був заснований агрономами і охоплює глобальні масштаби.

Наш подвійний досвід — в сільському господарстві і у світі сучасних технологій — закладено в основу нашої ідентичності та прихильності до клієнтів. Це забезпечує нам чітке розуміння важливості галузі сільського господарства і її здатності швидко змінюватись. Саме тому ми створили лінійку продуктів, які постачатимуть фермерам, продавцям, виробникам, кредиторам та страховим компаніям такі дані, результати їх аналізу і тлумачення, які їм потрібні.

Ми також співпрацюємо з партнерами, щоб створювати фірмові, придатні до налаштування інтегровані рішення, які надаватимуть їм унікальну конкурентну перевагу на своїх ринках і допомагатимуть удосконалювати свої бізнес-процеси.

Виклики, з якими зіштовхнеться ця галузь протягом наступних 25 років, будуть революційними.

Завдяки найкращим у своєму класі цифровим рішенням для сільського господарства на основі найбільш точних даних та експертних оцінок GEOSYS допоможе вам бути завжди попереду сільськогосподарської революції.
Наш досвід
Маючи більш ніж 25 років досвіду, компанія GEOSYS була піонером в галузі розробки інструментів, в основу яких закладено супутникові карти, агрономія, інтернет і управління базами даних.

Заснована у Франції, компанія GEOSYS глобально розвинула свою діяльність і провела численні стратегічні ініціативи на зарубіжних ринках. Наразі ми присутні на чотирьох континентах з офісами в США, Австралії, Бразилії, Швейцарії та партнером в Росії.
Наш засновник та Президент

Дам'ян Лепутре


На початку 80-х рр. Дам'ян Лепутре розпочав свою кар'єру в галузі дистанційного зондування в Національній програмі використання лісового господарства (Nationwide Forestry Applications Program, NFAP), спільній програмі NASA і Федерального лісового управління США, в Х'юстоні, штат Техас. Потім Дам'ян працював в ІТ-відділі Міністерства Сільського господарства Франції над розробкою програмного забезпечення, яке мало надавати поради фермерам щодо того, коли і як застосовувати хімікати. У 1983 році Дам'ян запровадив і керував лабораторією дистанційного зондування та гео-інформаційних систем Міністерства сільського господарства Франції в Національному інституті наукових дослідів та інновацій для навколишнього середовища та сільського господарства (CEMAGREF, нині IRSTEA).

Дам'ян заснував компанію Geosys у 1987 році з метою надавати більш якісні послуги фермерам та бізнесменам у сільськогосподарському секторі. Дам'ян консультується з численними організаціями і має великий досвід у галузі проведення досліджень і розробок, інформаційних технологій, дистанційного зондування та розвитку і управління сільським господарством.

Дам'ян агроном і отримав науковий ступінь MBA у бізнес-школі Тулузи (колишня ESC Toulouse) у Франції.

Протягом своєї кар'єри Дам'ян був залучений до діяльності таких професійних організацій:
  • Член і науковий консультант наукового комітету Arvalis, об'єднаний дослідницький центр виробників зернових культур
  • Віце-президент SPDG (Французьке об'єднання з розвитку сектору гео-технологій)
  • Президент Математичної школи в Тулузі, Франція
  • Член Американської спільноти фотограмметрії і дистанційного зондування
  • Член Французької спільноти фотограмметрії і дистанційного зондування (Société Française de Photogrammétrie et de Télédétection, SFPT)
  • Член Французького комітету з використання ГІС технологій (Conseil national de l’information géographique, CNIG) і Французької асоціації ГШС технологій (Association française pour l’information géographique, AFIGEO)
  • Член науково-дослідної програми Центру космічних дослідів (entre National d’Etudes Spatiales, CNES), урядового органу, відповідального за формування та реалізацію політики в галузі космонавтики Франції в Європі)
Що ми пропонуємо: Зростаюче сільське господарство
Ми, перш за все, є сільськогосподарською компанією. Ми змусили новітні технології працювати на гравців сільськогосподарського сектору ХХІ століття, і ми в змозі робити це, тому що розуміємо їх потреби і здатні визначити, як бути корисними саме для них в їх регіонах.

© GEOSYS All Rights Reserved | Privacy & Terms